tanio quanox can you give ivermectin orally to pigs donde comprar ivermectina para humanos revectina remédio ivermectina en humanos para piojos dosis stromectol pastile ivermectina bolsonaro

Delikli folyo olarak da bilinen one way vision sistemi, dış cephe kaplamalarında son derece etkili reklam araçlarından birisidir. Bir yüzeyi yapışkan özellikli olan PVC nitelikli malzemelerle yapılan bu baskı tekniğinde kullanılan ürünlerin kalınlıkları 0.15 mm ile 0.22 mm aralığındadır. Diğer kaplama yöntemlerine nazaran en önemli avantajlarının başında ise delikli olması geliyor. Çünkü delikli yapısı sayesinde cam üzerinin kaplanması durumunda iç cepheden dışarıdan sanki kaplama yokmuş gibi görünmesini sağlamaktadır. Bu şekilde mekan dekorasyonu ve fonksiyonelliği açısından da avantaj sağlamaktadır. Ancak net bir uygulama için baskının ve uygulamalarının mutlaka uzmanı tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Firmamız bu alandaki başarılı çalışmaları ile tüm kurumsal ve bireysel taleplere yanıt veriyor.

Nasıl Uygulanır?

One way vision, Hassas bir işlem sürecine sahip olması sebebi ile one way vision uygulamalarının uzmanı tarafından gerçekleştirilmesi gerekir. Reklam ve kampanya bildirimlerine istinaden mekan dekorasyonunda yer verilecek olması görselliğinin kusursuz ve dikkat çekici olması gerekliliğinin önemini arttırmaktadır. Ankara genelinde işyerlerinin, firmaların ve ofislerin cam yüzey kaplama ihtiyaçları için firmamızın uzman ekibiyle yanıt veriyoruz. Giydirme işlemleri için kullanılan malzemelere baskılar, gelişmiş baskı sistemleri ile gerçekleştirilmektedir. Daha sonra giydirme yapılacak yüzeyin en üst kısmından başlanarak, hassas bir şekilde uygulama yerine getirilir. Uygulama esnasında özellikle çabuk yıpranmasına ya da hoş olmayan bir görüntü oluşmasına neden olabilecek hava kabarcıklarının oluşmaması için hassas çalışma gerçekleştirilmektedir.

Delikli Folyo Cephe Giydirme

One way vision, gerçekleştirilecek yüzeye ilişkin olarak detaylı ve yüksek kalitede fotoğraf çekimleri yapılıur. Bu şekilde uygulama alanının tüm ölçüleri en hassas şekilde belirlenir. Bu aşamadan sonra bilgisayarlı ortamda uzman grafikerlerimiz tarafından tüketici taleplerine istinaden biçimlendirmeler alternatifli olarak hazırlanır. Tüketici onayının alınmasından sonra baskılama aşamasına geçilir. Böylelikle hem kusursuz hem de tüketici istek ve ihtiyaçlarına yanıt verecek bir çalışma ortaya koyulur. Son derece uygun fiyatlar ile yapılıyor olması nedeni ile de günümüzde oldukça yoğun şekilde tercih ediliyor. Düşük bütçeyle, yüksek etkileşim alınabilecek bir reklam/tanıtım çalışması gerçekleştirmek isteyen tüm işletmeler tarafından tercih edilebilmektedir.