generic stromectol how to get ivermectin in singapore farmacia guadalajara ivexterm asma e ivermectina ivermectina de 500 mg ivermectina uol ivermectina minsa

Delikli Branda

Reklam ve tanıtım çalışmalarında sıkça tercih edilmeye başlanan mesh baskı tekniği, temel olarak delikli brandalar üzerine uygulanan ve vinil baskı tekniğine benzer bir dijital baskı tekniğidir. En önemli özelliğinin geniş alanlara uygulanabilirlik olması nedeni ile ağırlıklı olarak dış mekanlara yönelik çalışmalara ilişkin tercih edilmektedir. Dış mekanda mevcut olan yüksek tahribat etkisine sahip olan hava koşulları dolayısıyla yapılacak baskıların bu koşullara uyumlu olması gerekir. İşte bu noktada mesh baskının yüksek dayanıklılığı önemli bir çözüm oluşturuyor. Bu yüzden de dış mekan reklam çalışmalarındaki baskı işlemleri bu teknik ile gerçekleştirilmektedir.

Türleri Nelerdir?

Çok geniş yüzeyler üzerine yüksek kalitede baskı işlemlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan mesh baskı tekniğinin 2 farklı türü bulunmaktadır. Bunlar dökme ve lamine türleri şeklindedir. Bu çeşitleri mesh baskının uygulanış şekline göre değişiklik göstermektedir. Yani mesh baskının dökme ya da lamine uygulama şeklinde yapılmasına göre çeşidi değişir. Ankara gibi tüm yıl boyunca son derece tahrip gücü yüksek ve zorlu hava koşullarına sahip olan bir kentte, dış mekan reklamları için baskı yaptırmak istediğinizde mesh baskı en etkili tercih olacaktır. Çünkü üzerinde yer alan delikleri sayesinde rüzgar gibi afiş ve pankart reklamları açısından ciddi tehdit oluşturan hava koşullarının egale edilebilmesi mümkündür. Böylelikle daha uzun süre dayanıklılığı olacak şekilde bir dijital baskı uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Avantajları Nelerdir?

En önemli avantajlarının başında delikli yapıda olması geliyor. Bu sayede Ankara gibi kötü ve sert hava koşullarına sahip olan yerlerde bile dış mekan afişlerinin uzun kullanım ömrüne sahip olması sağlanabiliyor. Özellikle de çok büyük boyutlarda baskılar yapılabilmektedir. Böylelikle daha fazla dikkat çekici ve daha büyük ölçülerde bir baskı yaptırmak istiyorsanız en ideal seçenek mesh baskı oluyor. Bununla birlikte mesh baskı tekniği, diğer dijital baskı tekniklerine nazaran çok daha ekonomiktir. Uygulamasındaki uygun fiyatlar sayesinde bu çalışma için ayrılacak bütçeleri daha düşük seviyede tutabilirsiniz. Ekonomik bir şekilde bina ön cephesini kaplayacak büyüklükte mesh baskılar yaptırabilme ve daha etkili reklam/tanıtım gerçekleştirebilirsiniz.