how long does ivermectin stay in a dog's system scabo 6 medicine bangla is ivermectin safe for pregnant cattle ivermectina farmacia pague menos ivermectin dosage ivermectin medicine for humans que contraindicaciones tiene la ivermectina
Arka kısmı yapışkan özelliğine sahip olan “mat” veya “parlak” bir tür kağıt üzerine uygulanan baskı tekniği olan folyo baskı günümüzde kurumsal alanın en çok tercih edilen baskı tekniklerden birisidir. Sert yüzeyler üzerine yapıştırmak amacıyla kullanılmaktadır. Tanıtım ve reklam çalışmalarında yaygın olarak tercih edilen bu baskı tekniği, yüksek dayanıklılığı ve kaliteli baskısıyla etkin bir çözüm sağlıyor. Özellikle firma araçlarının kaplanmasında çok sık şekilde kullanımı gerçekleştiriliyor. Başka bir malzemeye ihtiyaç duymadan kullanılabilmesi nedeniyle tercih edilen bir malzeme ve baskı tekniğidir. Folyonun üzerine uygulanan dijital baskı ile kurumsal reklam ve tanıtım çalışmalarında kullanımı gerçekleştirilir.

Folyo Baskı Çeşitleri

Folyo baskı günümüzde iç mekan ve dış mekan olarak 2 farklı biçimde uygulanmaktadır. İç mekan folyo baskılarında insan etkileşiminin yüksek olması sebebi ile su bazlı boya kullanımı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde daha sağlıklı ve daha güvenli bir baskı kullanımının gerçekleştirilmesi mümkün olur. Firmamızda dış mekan folyo baskısında ise yüksek dayanıklılığa önem verilmektedir. Ankara gibi kış hava koşullarının baskılardaki yüksek yıpratıcılığı, güneşin renk attırıcı etkileri nedeni ile dış mekan folyo baskılarında dayanıklılık ön planda tutulur. Bu şekilde her türlü yüzeye uygulanabilen dış mekan folyo baskılarıyla yüksek verimlilik elde edebilirsiniz. Ayrıca folyo baskılarda teknik açıdan normal folyo, cast folyo ve şeffaf folyo çeşitleri mevcuttur.

Kullanım Alanları

Folyo baskı tekniğinin geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Araç kaplama/giydirme, vitrin tasarımı, tabela, vitrin süslemesi, kampanya ve indirim yazıları, iç ve dış mekan ofis dekorasyonu gibi pek çok farklı alanda kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Kurumsal kullanım alanlarının yanı sıra evlerdeki dekorasyon çalışmaları gibi bireysel alanlarda da kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü diğer dijital baskı tekniklerine göre folyo baskıda uygun fiyatlar söz konusudur. Bu şekilde her kullanım alanına istinaden son derece etkileyici görselliklerde dijital baskı uygulamalarından faydalanabilmek mümkün oluyor. Gelişmiş baskı tekniklerinin hayal gücüyle bir araya gelerek, yüksek kalitede baskılar gerçekleştiriliyor. Bu şekilde bireysel ve kurumsal kullanım alanındaki ihtiyaçlara en yüksek kalitede yanıtların sunumu gerçekleştirilmektedir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olduğundan en çok tercih edilen reklam ürünlerinden biridir. Gelişen teknoloji sayesinde firmalar tanıtım ile reklamlarını folyo baskı ile yaparak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır. Dijital folyo baskı işletmelerin birbiri ile rekabetlerini arttırarak müşteri potansiyellerini arttırmaktadır. Folyo baskılar çok çeşitlidir. Bunlardan biri olan mıknatıs folyo metal üzerine uygulanan folyo çeşididir. Çoğunlukla araç kiralama şirketleri tarafından kullanılmaktadır. Araç kaplama için kullanılan cast folyo, geceleri yansıtma yapma özelliği ve dekorasyon amacı ile kullanılan transparan folyo çeşitleri de bulunmaktadır. Sizlerde firma hedeflerinizi geliştirmek, marka ve ürün tanıtımlarınızı kaliteden ödün vermeden ekonomik bir şekilde tamamlamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Folyo baskı fiyatları da kullanılacak alana göre değişmektedir.  

Nasıl Yapılır?

Dijital baskı makinelerinde yapılan folyo bir yüzeyleri yapışkanlı olan reklam ürünleridir. Folyo uygulanacak olan yüzey toz ile kirden arınmış olmalıdır. Yapıştırma işleminin yapılması sırasında katlanma olmamasına dikkat edilmesi gereklidir. Katlanan folyolar yırtılabilir hatta hasar görebilir. Alanında uzman reklamcılar tarafından yapılan teknik ve profesyonel bir uygulama olarak yapılmaktadır. – CAST (ARAÇ KAPLAMA) FOLYOLARI – BASKI FOLYOLARI – EKONOMİK KESİM FOLYOLARI – YÜKSEK SERİ KESİM FOLYOLARI – MIKNATISLI FOLYO – FOSFORLU FOLYO – TRANSPARAN VE TRANSLUZENT FOLYO – REFLEKTİF FOLYO – KUMLAMA FOLYO – FOTOLÜMÜNE (GECE IŞIK VEREN) FOLYO